ВІДГУКИ


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Привіт! Дуже дякуємо за фото, всі кадри нереально круті, так ніби з фільму історія! Ви зловили всі моменти настільки круто, що просто ваууу. Дуже емоційно, драйвово, стильно, дуже дякуємо за вашу роботу, будемо рекомендувати обов’язково! Особливо приємно, що отримали фотонабагато швидче і дуже багато роздрукованих фотографій) А оформлення віддачі фото, просто нереальне). Дуже легко було працювати, отримаои, мега позитивні емоції, велике спасибі!!! До нових зустрічей.


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Ми тільки що знову переглядати, вже на ноуті, всі решта. Це просто взрив!!! Більше аніж фото!!! Дякуємо дуууууже вам за таку неймовірну роботу! Це ЩОСЬ!


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Привіт! Ми з чоловіком просто в захваті від твоєї роботи! Чесно, не очікували такого результату, не думали, що так нас можна було сфотографувати! Фотографії ідеальні) дякую, що так зафіксував наше свято, тепер за фотографіями тільки до тебе))


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Завжди можна помітити, що людина любить свою справу, особливо по тому, як вона ставиться до виконання своєї роботи. Під час нашої фотосесії - це ми і помітили у Назара! Те з яким натхненням і ентузіазмом він поставився до роботи, запевнило нас, що фото дійсно вийдуть чудовими. Надії справдилися). Назар, ще раз дякуємо за твою роботу, ти дісно склав враження відповідальної людини і талановитого майстра фотографії. Надіємося на майбутні зустрічі.


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Регіна

Назаааар! Хочемо висловити слова щирої вдячності від нашої, уже створеної сім'ї! Ти великий молодець!!! Так класно і просто передав за допомогою фотоапарата, всі наші емоції і переживаня в цей, такий важливий, для нас день! Величезне тобі дякую за такі круті фото, за твій професіоналізм, терпіння та щирість! Ми щасливі, що в цей незабутній для нас день, саме ти фотографував нас і нашу родину!!! 


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Марта

Дуже дякуємо Назарку за чудову роботу!!! Просто в захваті від твого таланту! За всі спіймані наші емоції, ти не просто сфотографував їх, а передав нашу історія, як фільм! З тобою надзвичайно легко і приємно працювати!!! Робота  приносить задоволення а результат цієї праці захоплення та пам'ятку на все життя!


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Аліна

Круто, що ти не просто штампуєш фотки, як більшість місцевих фотографів, а під кожну зйомку знаходиш круті локації, і вже на них - цікаві композиційні рішення! Маєш свій стиль, я в захваті від наших фото!


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Олена

Назар, нам очень все понравилось, спасибо большое, что смогли передать наши эмоции и чуства! Мы хотели не обычных фото и мы их получили! Такое удоволствие от сьемки я ищьо не испытовала. Я не люблю фотографироватся, но тепер всьо по другому. Я знаю в кого ето делать просто и с удоволствием от роботы...


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Оксана

Назарку так приємно  переглядати так швидко наші фоточки...мі..мі..мі.. Ми тобі дякуємо, за те що так швидко нас потішив фотографіями! За те що встигав всюди за нами, і ловив чудові моменти нашого свята! З тобою настільки легко і невимушено працювати, що ми отримали багато задоволення від фотосесії!

Твої "здорово" "круто" "а давайте так" "Оо це бомба" надихали нас і ми кайфували від об'єктива! В твоїх очах видно запал і захоплення від того, що ти робиш, а це головне!Ти крутий, простий, позитивний і ніби знаємось 100років.
Дякуємо тобі за яскраві спогади, які залишаться з нами на завжди!


ВІДГУКИ. Фотограф Івано-Франківськ

Марта

Це була довгоочікувана фотозйомка і коли вона відбулася, то пройшла наче на одному подиху... так швидко та легко і так шикарно. Хочеться ще і ще.... Назар ти класний фотограф! Ловиш саме ті моменти... і ті почуття.... і ті кадри, які передають всю глибину нашої любові. Одним словом я В ЗАХВАТІ!