ВІДГУКИ


ВІДГУКИ — Фотограф Івано-Франківськ

Регіна

Назаааар! Хочемо висловити слова щирої вдячності від нашої, уже створеної сім'ї! Ти великий молодець!!! Так класно і просто передав за допомогою фотоапарата, всі наші емоції і переживаня в цей, такий важливий, для нас день! Величезне тобі дякую за такі круті фото, за твій професіоналізм, терпіння та щирість! Ми щасливі, що в цей незабутній для нас день, саме ти фотографував нас і нашу родину!!! 


ВІДГУКИ — Фотограф Івано-Франківськ

Марта

Дуже дякуємо Назарку за чудову роботу!!! Просто в захваті від твого таланту! За всі спіймані наші емоції, ти не просто сфотографував їх, а передав нашу історія, як фільм! З тобою надзвичайно легко і приємно працювати!!! Робота  приносить задоволення а результат цієї праці захоплення та пам'ятку на все життя!


ВІДГУКИ — Фотограф Івано-Франківськ

Аліна

Круто, що ти не просто штампуєш фотки, як більшість місцевих фотографів, а під кожну зйомку знаходиш круті локації, і вже на них - цікаві композиційні рішення! Маєш свій стиль, я в захваті від наших фото!


ВІДГУКИ — Фотограф Івано-Франківськ

Олена

Назар, нам очень все понравилось, спасибо большое, что смогли передать наши эмоции и чуства! Мы хотели не обычных фото и мы их получили! Такое удоволствие от сьемки я ищьо не испытовала. Я не люблю фотографироватся, но тепер всьо по другому. Я знаю в кого ето делать просто и с удоволствием от роботы...


ВІДГУКИ — Фотограф Івано-Франківськ

Оксана

Назарку так приємно  переглядати так швидко наші фоточки...мі..мі..мі.. Ми тобі дякуємо, за те що так швидко нас потішив фотографіями! За те що встигав всюди за нами, і ловив чудові моменти нашого свята! З тобою настільки легко і невимушено працювати, що ми отримали багато задоволення від фотосесії!

Твої "здорово" "круто" "а давайте так" "Оо це бомба" надихали нас і ми кайфували від об'єктива! В твоїх очах видно запал і захоплення від того, що ти робиш, а це головне!Ти крутий, простий, позитивний і ніби знаємось 100років.
Дякуємо тобі за яскраві спогади, які залишаться з нами на завжди!


ВІДГУКИ — Фотограф Івано-Франківськ

Марта

Це була довгоочікувана фотозйомка і коли вона відбулася, то пройшла наче на одному подиху... так швидко та легко і так шикарно. Хочеться ще і ще.... Назар ти класний фотограф! Ловиш саме ті моменти... і ті почуття.... і ті кадри, які передають всю глибину нашої любові. Одним словом я В ЗАХВАТІ!